Hakkımızda

ANKES KESİCİ TAKIMLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

Güncel makine ve ölçüm parkuru, Ar-Ge merkezi, çalışan sayısı, satış rakamları yanında ihracat payı ile ülkemizin en büyük kesici takım üreticisi olarak; 2003 yılından itibaren  bizimle birlikte olan ve bu başarımızda büyük pay sahibi olan sizlere sonsuz teşekkürü borç biliriz!

Ülkemizin kesici takım sektörüne yön veren öncü kuruluşu olmak sıfatıyla, dünyanın teknolojisini fabrikanıza getirmeye devam ediyoruz. Bunun dışında, talaşlı imalat ve malzeme mühendisliği sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek güçlü Ar-Ge, güçlü proses ve teknik satış ekibimizle ileri teknoloji malzemelerin işlenebilirliği konusunda ‘Çözüm Ortağınız’ olmaktan gurur duyuyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

Ankes olarak;

Yaptığımız faaliyetlerle sektörde öncü olmak; ülkemizi, ulaslarası alanda en iyi şekilde temsil etmek; ülkemize, ekonomimize, sosyal ve doğal çevremize değer katmaktır.

Vizyonumuz

ANKES  iç pazardaki lider konumunu sürdürerek; uluslararası alanda kendini kanıtlamış, rekabet gücü yüksek, güvenilir bir iş ortağı olarak, Avrupa pazarında da ilk sıraya yükselmeyi ve markasıyla ilk tercih haline gelmeyi hedeflemektedir.

NELER YAPIYORUZ

Hizmete Başladığımız Günden İtibaren Tarihçemiz

Dünden bugüne ANKES...

Bir Sonraki Projenizi ANKES Ürünleri İle Tamamlayın!