Başkanın Mesajı

ds

We keep working for you

Sizin için çalışmaya
devam ediyoruz !

Değerli Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız,

Güncel makine ve ölçüm parkuru, Ar-Ge merkezi, çalışan sayısı, satış rakamları yanında ihracat payı ile ülkemizin en büyük kesici takım üreticisi olarak:

2003 yılından itibaren  bizimle birlikte olan ve bu başarımızda büyük pay sahibi olan sizlere sonsuz teşekkürü borç biliriz!

Ülkemizin kesici takım sektörüne yön veren öncü kuruluşu olmak sıfatıyla, dünyanın teknolojisini fabrikanıza getirmeye devam ediyoruz. Bunun dışında, talaşlı imalat ve malzeme mühendisliği sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek güçlü Ar-Ge, güçlü proses ve teknik satış ekibimizle ileri teknoloji malzemelerin işlenebilirliği konusunda ‘Çözüm Ortağınız’ olmaktan gurur duyuyoruz.

Biz, sadece kesici takım üretmiyoruz! Üretim yanında üretim artırıcı faaliyetler, teknik uygulama ve danışmanlık hizmetlerimizle fark yaratıyor; siz değerli müşterilerimizin ‘Parça Başı Maliyette’ dünya ile rekabet edebilir hale gelmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu açıdan baktığımızda ürün ve hizmetlerimizin ‘İşlemenin Ötesinde’ olmasını hedefliyoruz

Web sitemizde standart programımızda yer alan serilerimiz ve Ar-Ge ve test çalışmasının sonucu olarak ortaya çıkan  iyileştirmeleri sizlere sunmak istedik. P1,P3 ,TwisterCut,Topline seri  ile yenilenen ürünlerimiz, yeni kaplama teknolojisi ile; ülkemizde pazar lideri olarak huzurlarınıza çıkıyoruz.

Tabii ki yüksek performans sunan TwisterCut serilerimizin yanı sıra fiyat-performans olarak ekonomik çözümler sunan Topline  teknoloji ile  ‘Ucuz Takım’ anlayışını değiştirdik. Hightech takım üreticisi olarak tüm ürünlerimiz garanti kapsamındadır.

Ülkemizde ve ülkemiz dışında diğer 14 ülkede yenilikçi üretimlerimizle sizlerle buluşmaya devam ediyoruz. İyileştirmenin hiç bitmeyen bir süreç olduğu inancıyla işimizi tutkuyla yapmaya devam edeceğiz.

Ankes Kesici Takım Dünyasına Tekrar Hoş Geldiniz.

 

                                                                                               Ali YILMAZ
                                                                            Yönetim Kurulu Başkanı